YG News - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: facebook
nl: Facebook

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer Menu
nl: Voetmenu

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
