YG News - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável, com muitas regiões e um layout responsivo e mobile-first.
