YG News - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Logo
pt: Logótipo

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pt: Um tema flexível, colorizável com muitas regiões e um layout responsivo "mobile-first".
