YG News - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Logo
ro: Siglă

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ro: O temă flexibilă, care oferă posibilitatea de a fi recolorată, compusă din mai multe regiuni și cu aranjament adaptabil la dispozitivele mobile.
