YG News - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
