YG News - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Logo
th: โลโก้

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
th: มีความยืดหยุ่น,ธีม recolorable กับหลายภูมิภาคและการตอบสนอง,รูปแบบโทรศัพท์มือถือครั้งแรก
