YG News - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
tr: Esnek, renkleri değiştirilebilen, pek çok bölgesi bulunan ve duyarlı, mobil öncelikli düzeni olan bir tema.
