YG News - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
