YG News - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
