YG News - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hi: कई क्षेत्रों और एक उत्तरदायी, मोबाइल-पहले लेआउट के साथ एक लचीला, पुन: प्रशंसनीय विषय
