YG News - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
