YG News - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Logo
uk: Логотип

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: twitter
uk: твітер

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
uk: Гнучка, адаптивна тема, з великою кількістю областей та можливістю зміни кольору, з підтримкою компоновки "mobile-first" (в першу чергу для мобільних пристроїв).
