YG News - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
