YG Profile - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Logo
gl: Logotipo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
