YG Profile - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Logo
lt: Logotipas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
