YG Restaurant - en to th translation catalogue (5 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: footer
th: แสดงบล็อกของเมนูดา้นล่างของเวบ็ไซต์

en: Navigation
th: นำทาง

en: contact
th: ติดต่อ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
