YG Restaurant - en to et translation catalogue (6 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: footer
et: jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: contact
et: kontakt

en: Highlighted
et: Eristatud
