YG Sports - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Light Blue
fi: Vaaleansininen
