YG Sports - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Red
pt: Vermelho

en: Turquoise
pt: Turquesa

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Yellow
pt: Amarelo

en: Light Blue
pt: Azul claro
