YG Sports - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Turquoise
ug: ياقۇت

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Brown
ug: قوڭۇر
