YG Sports - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
