YG Sports - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Yellow
ca: Groc

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior
