YG Sports - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
