YG Sports - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Yellow
da: Gul

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet
