YG Sports - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Yellow
et: Kollane

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
