YG Sports - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Default
fr: Par défaut

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Red
fr: Rouge

en: Purple
fr: Violet

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Email Settings
fr: Paramètres des courriels

en: Yellow
fr: Jaune

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Brown
fr: Marron

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Light Blue
fr: Bleu lumineux

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
