YG Sports - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Blue
hi: नीला

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
