YG Sports - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
