YG Sports - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
