YG Sports - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Blue
is: Blár
