YG Sports - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
