YG Sports - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
