YG Sports - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Yellow
sk: Žltá

en: Primary
sk: Primárny

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu
