YG Sports - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Red
sl: Rdeča
