YG Sports - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Red
th: แดง

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Yellow
th: เหลือง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
