YG Sports - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Yellow
tr: Sarı

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Brown
tr: Kahverengi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
