YG Sports - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Blue
af: Blou
