YG Sports - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Blue
ar: أزرق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
