YG Sports - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
