YG Sports - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Yellow
eo: Flava
