YG Sports - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Red
fa: قرمز

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Orange
fa: نارنجی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Primary
fa: اصلی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
