YG Sports - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Bíbor

en: Turquoise
hu: Türkiz

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Email Settings
hu: Email beállítások

en: Yellow
hu: Sárga

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Brown
hu: Barna

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Light Blue
hu: Világoskék

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: THEMETITLE settings
hu: THEMETITLE beállításai
