YG Sports - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
