YG Sports - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Yellow
it: Giallo

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Light Blue
it: Blu chiaro
