YG Sports - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
