YG Sports - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Blue
ka: ლური
