YG Sports - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Blue
kk: Көк
