YG Sports - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
