YG Sports - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Red
lt: Raudona

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Yellow
lt: Geltona

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna
