YG Sports - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
